DBI25-12A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
DBI25-12A
JLCPCB Part #
C3590089
Package
DBI
Description
-50℃~+175℃ 1.05V@12.5A 1.2kV 390A 40A 5uA@1.2kV Three-Phase Rectifier DBI Bridge Rectifiers ROHS