BZX84C3V9-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZX84C3V9-AQ
JLCPCB Part #
C3764739
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 3.7V~4.1V 3.9V 300mW 3uA@1V 90Ω ±5% SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes ROHS