BZX84C30
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZX84C30
JLCPCB Part #
C3735240
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 300mW 30V 50nA@21V ±5% SOT-23(TO-236) Zener Diodes ROHS