BZX84C11
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZX84C11
JLCPCB Part #
C3734583
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 10.4V~11.6V 100nA@8V 11V 300mW ±5% SOT-23(TO-236) Zener Diodes ROHS