BZX84C10-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZX84C10-AQ
JLCPCB Part #
C3739102
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 10V 200nA@7V 300mW 9.4V~10.6V ±5% SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes ROHS