BZX84B4V7-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZX84B4V7-AQ
JLCPCB Part #
C3741195
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 300mW 3uA@2V 4.61V~4.79V 4.7V 80Ω ±2% SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes ROHS