BZW06-6V4B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW06-6V4B
JLCPCB Part #
C3703782
Package
DO-15
Description
11.3V 500uA 53A 6.4V 600W 7.13V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS