BZW06-342
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW06-342
JLCPCB Part #
C3719282
Package
DO-15
Description
1.3A 1uA 342V 380V 548V 600W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS