BZW06-273B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW06-273B
JLCPCB Part #
C3718297
Package
DO-15
Description
1.6A 1uA 273V 304V 438V 600W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS