BZW06-256
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW06-256
JLCPCB Part #
C3719257
Package
DO-15
Description
1.6A 1uA 256V 285V 414V 600W TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS