BZW06-213B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW06-213B
JLCPCB Part #
C3719337
Package
DO-15
Description
1.8A 1uA 213V 237V 344V 600W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS