BZW06-111B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW06-111B
JLCPCB Part #
C3702636
Package
DO-15
Description
111V 124V 179V 1uA 3.4A 600W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS