BZW04-9V4
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-9V4
JLCPCB Part #
C3717952
Package
DO-15
Description
10.5V 15.6V 1uA 25.7A 400W 9.4V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS