BZW04-94B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-94B
JLCPCB Part #
C3717787
Package
DO-15
Description
105V 152V 1uA 2.6A 400W 94V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS