BZW04-6V4
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-6V4
JLCPCB Part #
C3719346
Package
DO-15
Description
11.3V 35.4A 400W 500uA 6.4V 7.13V TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS