BZW04-342
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-342
JLCPCB Part #
C3719190
Package
DO-15
Description
1uA 342V 380V 400W 548V 900mA TVS Unidirectional DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS