BZW04-273B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-273B
JLCPCB Part #
C3719186
Package
DO-15
Description
1A 1uA 273V 304V 400W 438V Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS