BZW04-213B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-213B
JLCPCB Part #
C3719360
Package
DO-15
Description
1.3A 1uA 213V 237V 344V 400W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS