BZW04-102B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZW04-102B
JLCPCB Part #
C3719419
Package
DO-15
Description
102V 114V 165V 1uA 2.4A 400W Bidirectional TVS DO-15 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS