BZT52C4V7
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZT52C4V7
JLCPCB Part #
C3742409
Package
SOD-123F
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 130Ω 2uA@1V 4.4V~5V 4.7V 500mW ±5% SOD-123F Zener Diodes ROHS