BZT52C3V9-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZT52C3V9-AQ
JLCPCB Part #
C6136432
Package
SOD-123F
Description
130Ω 3.9V 500mW 5uA@1V SOD-123F Zener Diodes