BZT52C22-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZT52C22-AQ
JLCPCB Part #
C5957513
Package
SOD-123F
Description
100nA@17V 22V 500mW 55Ω SOD-123F Zener Diodes