BZT52B11
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZT52B11
JLCPCB Part #
C3734782
Package
SOD-123F
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 10.78V~11.22V 100nA@7V 11V 30Ω 500mW ±2% SOD-123F Zener Diodes ROHS