BYZ35K22
MFR.Part #
BYZ35K22
JLCPCB Part #
C3705788
Description
-50℃~+200℃ 157A 19.8V 22V 31.9V 430pF TVS DO-208 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS