BYW27-800-CT
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BYW27-800-CT
JLCPCB Part #
C17636667
Package
DO-41(DO-204AC)
Description
-50℃~+175℃ 1.3V@1A 1A 200nA@800V 800V DO-41(DO-204AC) Diodes - General Purpose ROHS