6.6SM8Z30A-AQ
MFR.Part #
6.6SM8Z30A-AQ
JLCPCB Part #
C3701508
Description
-50℃~+175℃ 10uA 136A 30V 33.3V 48.4V 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS