6.6SM8Z20A-AQ
MFR.Part #
6.6SM8Z20A-AQ
JLCPCB Part #
C3706135
Description
-50℃~+175℃ 10uA 204A 20V 22.2V 32.4V 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS