6.6SM8Z13A-AQ
MFR.Part #
6.6SM8Z13A-AQ
JLCPCB Part #
C3707522
Description
-50℃~+175℃ 10uA 13V 14.4V 21.5V 307A 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS