5.0SMCJ48CA-AQ
MFR.Part #
5.0SMCJ48CA-AQ
JLCPCB Part #
C3711340
Description
2uA 48V 53.3V 5kW 64.6A 77.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS