5.0SMCJ24A-AQ
MFR.Part #
5.0SMCJ24A-AQ
JLCPCB Part #
C3713068
Description
-55℃~+150℃ 128.5A 24V 26.7V 2uA 38.9V 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS