5.0SMCJ16CA-AQ
MFR.Part #
5.0SMCJ16CA-AQ
JLCPCB Part #
C5902627
Description
16V 17.8V 26V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)