5.0SMCJ75CA
MFR.Part #
5.0SMCJ75CA
JLCPCB Part #
C3713144
Description
-55℃~+150℃ 121V 2uA 41.3A 5kW 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS