5.0SMCJ28CA
MFR.Part #
5.0SMCJ28CA
JLCPCB Part #
C3701826
Description
-55℃~+150℃ 110.1A 28V 2uA 31.1V 45.4V 5kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS