5.0SMCJ22CA
MFR.Part #
5.0SMCJ22CA
JLCPCB Part #
C3702403
Description
-55℃~+150℃ 140.8A 22V 24.4V 2uA 35.5V 5kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS