3.0SMCJ30CA-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ30CA-AQ
JLCPCB Part #
C3701252
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 61.9A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS