3.0SMCJ28A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ28A-AQ
JLCPCB Part #
C3701187
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 28V 31.1V 3kW 45.4V 66A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS