3.0SMCJ45CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ45CA
JLCPCB Part #
C3718752
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 3kW 41.2A 45V 50V 72.7V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS