3.0SMCJ170CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ170CA
JLCPCB Part #
C3718922
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 10.9A 170V 189V 1uA 275V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS