3.0SMCJ130CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ130CA
JLCPCB Part #
C3718841
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 130V 14.3A 144V 1uA 209V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS