3.0SMCJ11CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ11CA
JLCPCB Part #
C3718465
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 11V 12.2V 164.8A 18.2V 1uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS