3.0SMCJ10CA
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
3.0SMCJ10CA
JLCPCB Part #
C3717990
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-50℃~+150℃ 10V 11.1V 176.4A 17V 1uA 3kW Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS