30CTQ200
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
30CTQ200
JLCPCB Part #
C3759860
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 15A 200V 50uA@200V 860mV@15A TO-220AB Schottky Diodes ROHS