1.5SMCJ9.0CA
MFR.Part #
1.5SMCJ9.0CA
JLCPCB Part #
C3711559
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 10V 15.4V 5uA 97.4A 9V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS