1.5SMCJ22A-AQ
MFR.Part #
1.5SMCJ22A-AQ
JLCPCB Part #
C3702411
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS