15SQ045-3G
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
15SQ045-3G
JLCPCB Part #
C3757876
Package
P600
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 15A 200uA@45V 290A 45V 530mV@15A P600 Schottky Diodes ROHS