1.5SMCJ85CA
MFR.Part #
1.5SMCJ85CA
JLCPCB Part #
C3713616
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 10.9A 137V 1uA 85V 94.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS