1.5SMCJ78
MFR.Part #
1.5SMCJ78
JLCPCB Part #
C3713652
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 10.8A 139V 1uA 78V 86.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS