1.5SMCJ75C
MFR.Part #
1.5SMCJ75C
JLCPCB Part #
C3714386
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 11.2A 134V 1uA 75V 83.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS