1.5SMCJ70
MFR.Part #
1.5SMCJ70
JLCPCB Part #
C3714357
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 125V 12A 1uA 70V 77.8V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS