1.5SMCJ51
MFR.Part #
1.5SMCJ51
JLCPCB Part #
C3698476
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 16.5A 1uA 51V 56.7V 91.1V TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS